


Inloggen
Als u een account bij ons heeft, meld u dan aan.
Registreren
Door een account aan te maken in deze winkel kunt u het betalingsproces sneller doorlopen, meerdere adressen opslaan, bestellingen bekijken en volgen en meer.
Account aanmakenAfmeting
Lengte ketting | 57cm |
Lengte hanger | 3.5cm* |
Breedte hanger | 1.5cm* |
*Parels zijn natuurlijke producten en kunnen van vorm verschillen
Materiaal
18K Verguld Messing
Baroque Parel
Over de parel
Alle parels van Mimi et Toi zijn Zoetwaterparels, wat betekent dat de parels gekweekt zijn in pareloesters en zoetwatermosselen. Of liever, op een afgebakende plek verzorgd in zout- of zoetwaterboerderijen. De vorm van de parels die Mimi et Toi gebruiken wordt barok genoemd. Barokke parels zijn enkele van de meest fascinerende organische edelstenen vanwege hun onregelmatige niet-bolvormige vorm. Ze zijn ideaal voor gedurfde vrouwen die graag opvallen.
Hoe draag je het?
De sieraden van Mimi et Toi zijn gemaakt om overal bij te passen, zodat je ze elke dag kunt dragen. We houden ervan om zoveel mogelijk laagjes te combineren. De Dormir ketting is een perfecte aanvulling op je garderobe, hij is makkelijk te combineren met meerdere kledingstukken en maakt de look mooi af.
Care instructies
Probeert je sieraden vrij te houden van vocht en veeg je stukken schoon na een dag of nacht dragen. Wij adviseren ‘Brasso Coppery Shine’ en een zachte doek.
Je beoordeling toevoegen
Beoordeel Mimi Et Toi Dormir Necklace