Inloggen
Als u een account bij ons heeft, meld u dan aan.
Registreren
Door een account aan te maken in deze winkel kunt u het betalingsproces sneller doorlopen, meerdere adressen opslaan, bestellingen bekijken en volgen en meer.
Account aanmakenDe ZENGGI TRVL DRSS Morgan Scuba Pants Red Plum combineert het comfort van een relaxte broek met de verzorgde uitstraling van een moderne pantalon. De diepe Red Plum kleur geeft het ontwerp een rijke uitstraling en vormt een stijlvol alternatief voor klassieke donkere tinten.
De soepele scuba kwaliteit bestaat uit 78% viscose, 17% polyester en 5% elastaan. De stretch zorgt voor comfortabele bewegingsvrijheid, terwijl de wijde, rechte pijpen een modern silhouet creëren. De elastische tailleband met trekkoord en de steekzakken versterken het ontspannen karakter. Combineer de Morgan met de Uma Sweater in Red Plum voor een krachtige ton-sur-ton co-ord set, of draag haar met een blouse en loafers voor een gekledere look. De broek heeft een comfortabele, relaxte pasvorm; kies je gebruikelijke maat.
✔ Soepele viscosemix met stretch
✔ Wijde, rechte pijpen
✔ Elastische taille met trekkoord
✔ Diepe Red Plum kleur
✔ Perfect voor een ton-sur-ton look
Heb je vragen of wil je combineren met andere items? Stuur ons een WhatsApp op 06-13069593, mail naar [email protected]of bel 072-7210960. Je bent ook welkom in onze winkel in Alkmaar – Ritsevoort 21!
Je beoordeling toevoegen
Beoordeel Zenggi Trvl Drss The Morgan Scuba Pants red plum