


Inloggen
Als u een account bij ons heeft, meld u dan aan.
Registreren
Door een account aan te maken in deze winkel kunt u het betalingsproces sneller doorlopen, meerdere adressen opslaan, bestellingen bekijken en volgen en meer.
Account aanmakenDe MaxMara Cadine Long Coat Camel is een must‑have mantel voor wie klasse en warmte zoekt. Gemaakt van 100% virgin wool double drap, dubbelzijdig en handgestikt, met trenchcoat‑details zoals een grote reverskraag, riem met gesp, raglanmouwen met manchetbanden en diagonale zakken met klep en knoop. De rug heeft een centrale split voor extra bewegingsvrijheid, en de jas is ongevoerd, wat zorgt voor een verfijnde uitstraling.
Deze jas verlengt visueel je silhouet door de lange snit, terwijl de riem je taille definiëert. Camel is een veelzijdige kleur die gemakkelijk combineerbaar is: penseel je een elegante outfit af of draag hem casual boven jeans en laarzen voor zondagwandeling.
➤ Valt normaal qua maat; als je tussen twee maten zit, kun je overwegen de kleinere maat te nemen voor meer tailored look.
✔ Materiaal: 100% virgin wool
✔ Dubbelzijdig en ongevoerd
✔ Trench‑details: revers, riem, split aan de rug
✔ Comfortabele pasvorm met klassieke elegantie
✔ Kleur camel – veelzijdig en stijlvol
Heb je vragen of wil je combineren met andere items? Stuur ons een WhatsApp op 06‑13069593, mail naar [email protected] of bel 072‑7210960. Je bent ook welkom in onze winkel in Alkmaar – Ritsevoort 21!
Je beoordeling toevoegen
Beoordeel MaxMara Cadine Long Coat camel